O nas

Dom seniora
Portal SuperDziadkowie.pl

Dla kogo tworzymy portal SuperDziadkowie.pl? Dla wszystkich tych, którzy pomimo upływu lat chcą dbać o swoje zdrowie, pozostawać na bieżąco z pojawiającymi się lifestylowymi trendami, dobrze wyglądać czy gospodarować swoim budżetem. Jednym słowem: aktywnie korzystać z życia!

Nasze artykuły przygotowujemy z myślą o problemach, którą mogą pojawić się w bardziej podeszłym – co nie znaczy, że nudnym – wieku. Nie ograniczamy się przy tym do tematyki medycznej; wszakże nie samym lekarzem żyje człowiek! Wręcz przeciwnie, stawiamy na nieustanne poszukiwanie radości, w ramach dostępnych możliwości.

Nie wiesz, gdzie pojechać na wymarzoną, wakacyjną wycieczkę? Szukasz ciekawych, modnych obecnie sposobów na spędzanie wolnego czasu? Zastanawiasz się, jak korzystać z najnowszych, cyfrowych usług dla obywatela lub klienta? Potrzebujesz informacji na temat bieżących zmian w przepisach emerytalnych, prawie mieszkaniowym czy ulgach podatkowych? Chcesz zadbać o wewnętrzną równowagę i dobrą kondycję – również psychiczną? Pragniesz dostosować wnętrze w którym mieszkasz, do swoich indywidualnych potrzeb? Pasjonują Cię kulinaria i szukasz nietypowych, a przy tym zdrowych przepisów, dopasowanych do sezonu? A może, zupełnie zwyczajnie, interesują Cię skierowane do seniorów wydarzenia i instytucje w najbliższej okolicy?

Redakcja Portalu SuperDziadkowie.pl ma odpowiedź na każde z tych pytań!

Seniorzy

Zapraszamy do kontaktu!