Jeżeli jesteś babcią lub dziadkiem i chcesz zadbać o zdrowie swoich wnuków, zapisz się na warsztaty gdzie razem z lekarzami, dietetykami, psychologami i specjalistami zdrowia publicznego opowiemy o tym, jak rozpieszczać by było i miło i zdrowo.

DATY WARSZTATÓW
  • Warszawa - Wtorek, 09.01.2018
  • Wrocław - Środa, 10.01.2018
  • Kraków - Poniedziałek, 29.01.2018
Formularz Zgłoszeniowy

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon kontaktowy:

Miejsce warsztatów:

Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Fundację Medicover*, al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, w celu rejestracji udziału w projekcie „Super Dziadkowie”

* Zgodnie z art. 24. ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Fundacja Medicover, al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, informuje, iż jest Administratorem Danych Osobowych pozyskanych w celu rejestracji udziału w projekcie „Super Dziadkowie.” Dane osobowe będą przetwarzane w celach archiwalno-statystycznych, a w przypadku zakwalifikowania szkoły do projektu, w celu jego realizacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w projekcie.

© Copyright Fundacja Medicover 2017